Taxi Łodygowice

Zapraszamy do skorzystania z oferty taxi Łodygowice. Nasza firma Maxi Taxi świadczy usługi: przewozu osób, transfery lotniskowe, transfery międzymiastowe, zakupy z dostawą do domu, obsługa imprez, przesyłki kurierskie i wiele innych. Zamów tanie taxi: +48 600 500 313.

Położenie Łodygowic

Łodygowice to teren turystyczno-rekreacyjny administracyjnie należący do województwa śląskiego, położony jest w Kotlinie Żywieckiej na wysokości 360 m n.p.m. Od północnego wschodu otaczają ją masywy Beskidu Małego ze szczytami: Magurką(909 m n.p.m.) i Czuplem (933 m n.p.m.); od zachodu graniczy z gminami Buczkowice i Lipowa, za którą wznosi się pasmo Beskidu Śląskiego z najwyższym szczytem – Skrzyczne (1257 m n.p.m.); od południa z miastem Żywiec, za którym rozciągają się wzniesienia Beskidu Żywieckiego, zaś od południowego wschodu, na długości 4,5 km z Jeziorem Żywieckim.

Powierzchnia sołectwa wynosi 17.82 km2, a liczba ludności 6925, co daje gęstość zaludnienia równą 388.6 os./km2.

Wieś Łodygowice zajmuje prawie połowę obszaru gminy, która liczy 36.17 km2. 25% tej powierzchni zajmują lasy porastające stoki górskie, a 40% – łąki i pola uprawne położone na licznych pagórkach.

Przecinają je rzeki: Żylica, Kalonka, Kalna i Żarnówka oraz liczne potoki.

Zabytki i inne miejsca w Łodygowicach

  • Drewniany kościół pw. św. Szymona i św. Judy Tadeusza z XVII w.
  • Murowany dwór, tzw. zamek z XVII w.
  • Przydrożne kapliczki, stare chałupy

Atuty Maxi Taxi

Honorowanie płatności kartami. Akceptacja kart: VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay.

Wszystkie taksówki Maxi Taxi posiadają licencje. Licencja wydana zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber!

Dojazd do Klienta na terenie miasta oraz w I strefie gratis.

Jeździsz często z nami. To się opłaca. Każdy stały Klient otrzymuje zniżki na przejazdy. Ceny umowne powyżej 10 km.

Komfort dla przedsiębiorstw. Oferta bezgotówkowej obsługi firm. Faktura VAT za przewóz taksówką dla Twojego biznesu.

Samochody klimatyzowane. Pojazdy o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5 | 6 oraz 7-osobowe.

Priorytetem Maxi Taxi jest dopasowanie się do Państwa potrzeb. Osoby starsze zostaną odprowadzone pod drzwi. Młodym ludziom doradzimy klub lub miejsce, gdzie można dobrze zjeść.

Podróż z takimi kierowcami to doskonałe urozmaicenie dnia. Poczucie humoru to jeden z największych atutów. Wszystko przy zachowaniu nienagannej kultury. Sprawdź opinie Klientów.