Taxi Klimat Bielsko-Biała

Klub Klimat to bez wątpienia jeden z najlepszych klubów na Podbeskidziu i Śląsku. Teraz po zupełnej metamorfozie wraca z ładunkiem pozytywnej energii dla naszych gości! Nowe nagłośnie, nieziemskie oświetlenie i totalnie zmieniony wystrój pozwoli Wam na własnej skórze poczuć niepowtarzalny klimat tego miejsca. Dyskretna i świadoma selekcja, pozytywna atmosfera, wspaniali ludzie i jeszcze lepsze drinki zapewniają bezpieczną i dobrą zabawę.

Naszym celem jest: Świadczenie wysokiej jakości, konkurencyjnej cenowo szeroko pojętej rozrywki oraz formy aktywnego wypoczynku zapewniających stały wzrost wartości firmy, a przede wszystkim zadowolenie klientów.

W całym obiekcie jest:

Centralne, wysokiej jakości nagłośnienie na całej powierzchni obiektu sterowane oddzielnie dla każdej strefy. Centralny, nowoczesny i wydajny system klimatyzacyjno-wentylacyjny dla całego obiektu sterowany strefowo. System prezentacji video z tunerem satelitarnym, video i sygnałem z komputera oraz monitorami telewizyjnymi i rzutnikami video w całym obiekcie. System bezpieczeństwa kamer przemysłowych wraz z cyfrowym nagrywaniem obrazu. Nowoczesne i duże zaplecze sanitarne.

Nie masz jak dojechać do klubu Klimat w Bielsku-Białej lub nie masz jak wrócić do domu? Zadzwoń pod numer telefonu Maxi Taxi: 600 500 313.

Taxi Klimat Bielsko-Biała
powrót