O nas

Zapraszamy do skorzystania z innowacyjnych usług przewozu Maxi Taxi Żywiec. Podróżowanie z nami nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Jesteśmy świadomi, że wielu z Was wybiera taksówkę w ostateczności. Z nami ta ostateczność będzie jednocześnie przyjemnością. Dzięki Państwa zaufaniu wierzymy, że taksówka stanie się ulubionym środkiem transportu na żywiecczyźnie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi kierowcy oraz taksówki pozostawili u Klientów jak najlepsze wrażenie. Nasi taksówkarze czują klimat i nie będą Cię zanudzać tekstami o drogach, czy pogodzie. Wprowadzają pozytywną atmosferę, dzięki czemu podróż naszymi taksówkami to przygoda.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Wybierając nas, stawiasz na bezpieczeństwo, solidność, komfort oraz dyskrecję.

Przygotowaliśmy kompleksową ofertę dla miasta Żywiec i okolicznych miejscowości, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego Klienta. Posiadamy taksówki 5, 6, 7-osobowe. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Jesteśmy punktualni i nie musicie na nas długo czekać. Świadczymy usługi dla Klientów indywidualnych oraz dla Klientów biznesowych.

Jesteśmy firmą, która potrafi dostosować się do Państwa wymagań. Nasze taksówki zawiozą Ciebie, Twoją rodzinę, kolegę z innego miasta gdziekolwiek chcesz i przywiozą skądkolwiek zechcesz. Głównym celem naszego taxi jest świadczenie swoich usługi tanio i na wysokim poziomie. W naszej firmie Maxi Taxi posiadamy samochody znanych marek, ponieważ dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów.

Poza standardowym przewozem oferujemy transfery lotniskowe i międzynarodowe. Wykonujemy najczęściej kursy do pobliskich portów lotniczych: Balice, Pyrzowice, Okęcie, Wrocław - Starachowice, Praga oraz do miast np. Kraków, Katowice, Zakopane, Warszawa, Wrocław, Cieszyn itp...

Polecamy również usługę dowozu i odbioru dzieci z przedszkola lub ze szkoły. Dzięki nam nie będziesz musiał martwić się o swoje dziecko w sytuacji kiedy oboje musicie zostać dłużej w pracy. Na wyposażeniu posiadamy foteliki dla dzieci.

Zakupy do domu? Z Maxi Taxi Żywiec to możliwe. Przemyśl ile czasu i pieniędzy wydawanych na paliwo można byłoby zaoszczędzić. Wystarczy jeden telefon i Twoje zakupy znajdują się w Twoim domu. Wygoda na najwyższym poziomie.

Jesteśmy zaufanym i solidnym partnerem dla firm, instytucji państwowych, o czym świadczą liczne referencje i pozytywne opinie na nasz temat. Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do współpracy hotele, domy wczasowe oraz inne ośrodki. Oferujemy kompleksową obsługę zarówno gości jak również pracowników.

Nasza propozycja nie ogranicza się tylko do powyższych usług, ale również odprowadzamy samochód właściciela, a także służymy pomocą w odpaleniu samochodu, w transporcie Waszego zwierzaka, jak również realizujemy zlecenia ekspresowe.

Ponadto zajmujemy się obsługą imprez okolicznościowych takich jak: szkolenia, targi, sympozja naukowe, przywożenie i rozwożenie gości weselnych, a nawet dowóz kwiatów i alkoholu.

Zapraszamy do zamawiania naszych usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i przez 365 dni w roku bez względu na warunki atmosferyczne.