ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi 2BE Club Bielsko-Biała

Klub muzyczny 2 Be Club położony jest w podziemnej części istniejącego Magnum Steki Wino. Jest to klub przeznaczony dla osób szukających dobrej rozrywki i zabawy w kulturalnej atmosferze. Liczy się tu bezpieczeństwo i poszanowanie godności innych gości.

Klub ten wyróżnia się ciakawym wnętrzem. Projekt to oryginalne połączenie murów zabytkowej piwnicy oraz materiałów takich jak: metal, kolorowe żywice i skóra. Na wyposażeniu klubu znajduje się nowoczesny sprzęt grający: Denon, Carvin Vega oraz oświetlenie firmy Comar. Na uwagę zasługuje klimatyzowana sala oraz karty klubowe. Konkretna dawka znakomitej muzyki to pewność mile spędzonego czasu w "2Be Club". Dodatkowo to wszystko przy w pełni profesjonalnej ochronie.

Polecamy imprezy piątkowe oraz sobotnie.

Nie masz jak dojechać do 2BE Club w Bielsku-Białej lub nie masz jak wrócić do domu? Zadzwoń pod numer telefonu Maxi Taxi: 600 500 313.

Taxi 2BE Club Bielsko-Biała

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi