ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Brzuśnik

Zapraszamy do skorzystania z oferty taxi Brzuśnik. Nasza firma Maxi Taxi świadczy usługi: przewozu osób, transfery lotniskowe, transfery międzymiastowe, zakupy z dostawą do domu, obsługa imprez, przesyłki kurierskie i wiele innych. Zamów tanie taxi: +48 600 500 313.

Brzuśnik – wieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie żywieckim, w gminie Radziechowy-Wieprz. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa bielskiego.

Położenie wsi

Brzuśnik leży w obrębie Żywieckiego Parku Krajobrazowego, położony w Kotlinie Żywieckiej. Przez miejscowość przepływa potok Brzuśnianka. Jest to wieś typowo rolnicza.

Pochodzenie nazwy

Nazwę wsi wyjaśnia Andrzej Komoniecki w swoim Dziejopisie Żywieckim: "Brzuśnik, albo Brzuśnie, iż ta wieś jakoby na brzuścu albo brzuchu góry leży"

Ciekawe obiekty w Brzuśniku

Brzuśnik należy do parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Wieprzu. We wsi znajduje się wiele zabytkowych kapliczek. Miejscowa szkoła podstawowa nosi imię ks. Jana Twardowskiego. W Brzuśniku Górnym znajduje się ponad 600-letni cis. Od sierpnia 2015 otwarty został szlak pieszy i rowerowy na Słowiankę.

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi