ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Klub Chacharnia Czechowice-Dziedzice

Klub Chacharnia powstał w 2014 Klub Muzyczny ChaCharnia znajduję się na terenie CH Stara Kablownia - a w nim sześciotorowa supernowoczesna kręgielnia, stoły bilarowe oraz cały wachlarz innych urządzeń mających zapewnić Państwu miłe spędzenie czasu. Specjalnie dla Was organizujemy tu: koncerty artystów, spektakle teatralne i kabaretowe, imprezy klubowe, imprezy szkoleniowe, integracyjne, pracownicze, imprezy sportowe (liga bowlingowa). Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, tworząc imprezy oparte na oczekiwania naszych gości.

" Nasza praca to czysta przyjemność i dlatego też towarzyszymy Wam podczas każdego koncertu i każdej imprezie ,wspólnie przeżywając te wielkie emocje. W piątki gramy koncerty - nie ograniczamy się tylko do muzyki klubowej, więc każdy znajdzie u Nas coś dla siebie – od hip hopu, przez reggae, r’n’b, pop po mocne rockowe brzmienia! Cały kompleks zajmuje powierzchnię 2000 m2. Wyposażony jest w najnowocześniejszy system wizualizacyjno - ledowy, nagłośnieniowy, oświetleniowy. Do tej pory grali u Nas m.in. TSA, Fish, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek, Kasia Popowska, Bogdan Fabiański, Weekend, Farben Lehre, Lemon, Lady Pank, Indios Bravos, Tymon Tymański, Waglewski, Fisz, Emade, Oddział Zamknięty, Kobranocka, Sugar Blue, Boogie Boys, …. Sobotnie wieczory to moment, kiedy stawiamy na muzykę klubową w najlepszym wykonaniu! Grają u nas m.in. Dirty Rush & Gregor Es , DJ C-Bool, DJ Gromee, DJ Fafaq, DJ SkyTech, DJ Lexico, Michał Lazar, DJ Novik, DJ Radetzky i wiele, wiele innych! Ponadto organizujemy także cykliczne wydarzenia, które na stałe wpisują się w kalendarz każdego imprezowicza! Do tej pory były to m.in Czechowice na rapie czy Stacja Czechowice-Dziedzice Rock & Blues Festiwal "

Nie masz jak dojechać do Klubu Chacharnia w Czechowicach-Dziedzicach lub nie masz jak wrócić do domu? Zadzwoń pod numer telefonu Maxi Taxi: 600 500 313.

Taxi Klub Chacharnia Czechowice-Dziedzice

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi