ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Dance Club Jama Szczyrk

Dance Club Jama to popularna dyskoteka w Szczyrku spełniająca oczekiwania wielu turystów i miejscowych gości. Clubowe wnętrza zaprojektowane przez artystów plastyków dają efekt przytulności i są zapowiedzią doskonałej zabawy.

Lokal jest bardzo bezpieczną dyskoteką, posiada miłą obsługę, tradycyjne oraz oryginalne drinki i ciekawych gości z różnych stron Polski.

Club Jama to nowa jakość wśród clubowych dyskotek. Grają tutaj najlepsi DJ-e, jest clubbing, czarna muzyka, hip-hop, house muzyka z lat 60,70,80,90, każdy znajdzie coś dla siebie.

Naszych gości czeka wiele niespodzianek: m.in konkurs z nagrodami, promocyjne drinki, wieczory z salsą, pokazy tańca brzucha, striptiz. Organizujemy: wieczory panieńskie i kawalerskie z niezapomnianymi atrakcjami.

Nie masz jak dojechać do Dance Club Jama w Szczyrku lub nie masz jak wrócić do domu? Zadzwoń pod numer telefonu Maxi Taxi: 600 500 313.

Taxi Dance Club Jama Szczyrk

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi