ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Decade Bielsko-Biała

Klub Dacade to wyjątkowe miejsce dla najbardziej wymagających gości, ceniących sobie zróżnicowane klubowe brzmienia, podążające za najnowszymi trendami oraz kultowe hity z przeszłości w nowych aranżacjach. Niebanalne wnętrza klubu są barwnym tłem dla nocnych imprezowych doznań.

Klub dysponuje: pełnym zapleczem gastronomicznym, szerokim wyborem alkoholi i koktajli, profesjonalną obsługą barmańską i kelnerską. Lokal wyposażony został w: nowoczesne nagłośnienie z mikrofonem oraz rzutnik z platformą cyfrową TV. Nie ma również problemu z dostępem do Internetu, dzięki bezpłatnym Wi - Fi w lokalu i dwóch ogródkach letnich.

Na życzenie Klientów istnieje możliwość zamówienia fotografa.

Nie masz jak dojechać do Decade w Bielsku-Białej lub nie masz jak wrócić do domu? Zadzwoń pod numer telefonu Maxi Taxi: 600 500 313.

Taxi Decade Bielsko-Biała

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi