ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Hotel Beskidian Węgierska Górka

Hotel Beskidian czeka na Państwa w malowniczej miejscowości Węgierska Górka niedaleko miasta Żywiec w Beskidzie Żywieckim. To znakomita baza wypadowa do wędrówek górskimi szlakami, zimowego szusowania na białym puchu i doskonałe miejsce na wesele góralskie czy też zorganizowanie imprezy firmowej.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 75 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych i 3-osobowych o wysokim standardzie. Na terenie obiektu można także korzystać z wypoczynku w dużym ogrodzie czy urządzić grilla, dla najmłodszych przygotowany jest plac zabaw. Dostępne są też sala VIP i rekreacyjna, bilard, piłkarzyki, stół tenisowy, siłownia, sauna fińska i zaplecze odnowy biologicznej. Żywiec i inne okoliczne miasta także zapewniają wiele różnych rozrywek dla gości.

Można tu zorganizować oryginalne wesele w górach oraz urządzić imprezę firmową, w tym konferencję, szkolenie, imprezy integracyjne. Do dyspozycji gości jest duża i nowocześnie wyposażona sala bankietowa do 190 miejsc.

Nie masz jak dojechać do hotelu Beskidian w Węgierskiej Górce lub nie masz jak wrócić do domu? Zadzwoń pod numer telefonu Maxi Taxi: 600 500 313.

Taxi Hotel Beskidian Węgierska Górka

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi