ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Hotel Dębina Żywiec

Trzygwiazdkowy Hotel Dębina*** mieści się w sercu malowniczego Beskidu Żywieckiego, na terenie dawnego parku arcyksiążęcej rodziny Habsburgów. Malownicze otoczenie natury, wśród kilkusetletnich dębów w sąsiedztwie górskiej rzeki Koszarawa, to gwarancja udanego wypoczynku i relaksu.

Dzięki dogodnej lokalizacji przy drodze nr 945 do przejścia granicznego w Korbielowie oraz niezwykle atrakcyjnemu terenowi obfitującemu w walory turystyczne, nasi Goście mają możliwość eksplorowania uroków Żywiecczyzny.

Góra Grojec, Góra Żar, Jezioro Żywieckie, Kompleks pałacowo- zamkowy z zamkiem Habsburgów i Muzeum Miejskim oraz piękny Rynek miasta, to tylko niektóre z licznych atrakcji czekających na turystę. Wieczorową porą, czas wolny umilą urokliwe kawiarenki serwujące słodkie specjały oraz puby i kluby muzyczne oferujące dobry klimat i rozrywkę.

Hotel Dębina*** w Żywcu to idealne miejsce na organizację wypoczynku dla całych rodzin z dziećmi ale także, wygodne rozwiązanie na pobyt służbowy. Pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji rozmaitych imprez okolicznościowych jak i wielkich festynów firmowych.

Nie masz jak dojechać do hotelu Dębina w Żywcu lub nie masz jak wrócić do domu? Zadzwoń pod numer telefonu Maxi Taxi: 600 500 313.

Taxi Hotel Dębina Żywiec

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi