Taxi Hotel Zacisze Cisiec

Hotel Zacisze to komfortowy obiekt położony u stóp Beskidu Żywieckiego w miejscowości Cisiec, w gminie Węgierska Górka. Wyjątkowe miejsce dla Gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi. Otoczenie hotelu pozwala odnaleźć chwilę spokoju, odpocząć, uciec od hałasu i odetchnąć świeżym górskim powietrzem.

Hotel znajduje się nieopodal rzeki Soły oraz górskiego potoku. Okolica oferuje doskonałe warunki do wycieczek pieszych, górskich, rowerowych. Wszelkiego rodzaju ścieżki, szlaki, nie pozostają obojętne dla miłośników natury. Nieopodal Zacisza można udać się na wędrówkę Traktem Cesarskim, wzdłuż którego prowadzi ścieżka dydaktyczno – przyrodnicza.

Polecamy również wizytę w Kawiarni z tarasami, gdzie można cieszyć się pięknym widokiem panoramy górskiej.

Hotel oferuje wypożyczalnię rowerów, kijów nordig walking. Dysponujemy również propozycją okolicznych tras rowerowych. Hotel Zacisze posiada certyfikat GUFIK – obiekt noclegowy przyjazny dzieciom.

Na terenie Gminy zwiedzić można Forty Obronne, pochodzące z II Wojny Światowej. Węgierska Górka była ważnym punktem oporu, dzięki czemu zyskała miano Westerplatte Południa.

Nie masz jak dojechać do hotelu Zacisze w Ciścu lub nie masz jak wrócić do domu? Zadzwoń pod numer telefonu Maxi Taxi: 600 500 313.

Taxi Hotel Zacisze Cisiec
powrót