ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Hotel Zacisze Cisiec

Hotel Zacisze to komfortowy obiekt położony u stóp Beskidu Żywieckiego w miejscowości Cisiec, w gminie Węgierska Górka. Wyjątkowe miejsce dla Gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi. Otoczenie hotelu pozwala odnaleźć chwilę spokoju, odpocząć, uciec od hałasu i odetchnąć świeżym górskim powietrzem.

Hotel znajduje się nieopodal rzeki Soły oraz górskiego potoku. Okolica oferuje doskonałe warunki do wycieczek pieszych, górskich, rowerowych. Wszelkiego rodzaju ścieżki, szlaki, nie pozostają obojętne dla miłośników natury. Nieopodal Zacisza można udać się na wędrówkę Traktem Cesarskim, wzdłuż którego prowadzi ścieżka dydaktyczno – przyrodnicza.

Polecamy również wizytę w Kawiarni z tarasami, gdzie można cieszyć się pięknym widokiem panoramy górskiej.

Hotel oferuje wypożyczalnię rowerów, kijów nordig walking. Dysponujemy również propozycją okolicznych tras rowerowych. Hotel Zacisze posiada certyfikat GUFIK – obiekt noclegowy przyjazny dzieciom.

Na terenie Gminy zwiedzić można Forty Obronne, pochodzące z II Wojny Światowej. Węgierska Górka była ważnym punktem oporu, dzięki czemu zyskała miano Westerplatte Południa.

Nie masz jak dojechać do hotelu Zacisze w Ciścu lub nie masz jak wrócić do domu? Zadzwoń pod numer telefonu Maxi Taxi: 600 500 313.

Taxi Hotel Zacisze Cisiec

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi