ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Hotel Żywiecki Żywiec

Hotel Żywiecki Medical Spa & Sport to obiekt przepełniony klimatem wszechobecnego luksusu, który swoje malownicze położenie zawdzięcza długiemu pasmu Beskidu Żywieckiego. Okolica Wisły, Szczyrku, Korbielowa i Żywca jest pełna pięknej przyrody, która sprzyja wypoczynkowi.

Zlokalizowany jest w miejscowości Przyłęków, która rozciąga się wzdłuż potoku o nazwie Przyłękówka /Wieśnik/ z północy na południe, gdzie kotlina w której większość zabudowań powstała na jej prawej stronie, zamyka się wzniesieniem Jastrzębicy (758 m n.p.m.).

Hotel Żywiecki Medical Spa&Sport został zaprojektowany tak, by tuż po przekroczeniu jego progu poczuć atmosferę relaksu na najwyższym, światowym poziomie. Utrzymany w unikalnym, rustykalnym stylu doskonale komponuje się z okoliczną naturą.

Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w wyjątkowe eleganckie meble z drewna dębu Chilijskiego. To kompozycja z litego drewna z lekką dozą surowości wykonana ręcznie przez najlepszych stolarzy.

Dla maksymalnego komfortu naszych gości zastosowaliśmy najwyższej jakości materiały. Nasza pościel wykonana została z naturalnego materiału jakim jest włókno otrzymywane z esencji eukaliptusowej. Posiada właściwości antyalergiczne, które zapewniają zdrowy i spokojny sen.

Nie masz jak dojechać do hotelu Żywieckiego w Żywcu lub nie masz jak wrócić do domu? Zadzwoń pod numer telefonu Maxi Taxi: 600 500 313.

Taxi Hotel Żywiecki Żywiec

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi