ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Łodygowice

Zapraszamy do skorzystania z oferty taxi Łodygowice. Nasza firma Maxi Taxi świadczy usługi: przewozu osób, transfery lotniskowe, transfery międzymiastowe, zakupy z dostawą do domu, obsługa imprez, przesyłki kurierskie i wiele innych. Zamów tanie taxi: +48 600 500 313.

Położenie:

Łodygowice to teren turystyczno-rekreacyjny administracyjnie należący do województwa śląskiego, położony jest w Kotlinie Żywieckiej na wysokości 360 m n.p.m. Od północnego wschodu otaczają ją masywy Beskidu Małego ze szczytami: Magurką (909 m n.p.m.) i Czuplem (933 m n.p.m.); od zachodu graniczy z gminami Buczkowice i Lipowa, za którą wznosi się pasmo Beskidu Śląskiego z najwyższym szczytem – Skrzyczne (1257 m n.p.m.); od południa z miastem Żywiec, za którym rozciągają się wzniesienia Beskidu Żywieckiego, zaś od południowego wschodu, na długości 4,5 km z Jeziorem Żywieckim.

Powierzchnia sołectwa wynosi 17.82 km2, a liczba ludności 6925, co daje gęstość zaludnienia równą 388.6 os./km2.

Wieś Łodygowice zajmuje prawie połowę obszaru gminy, która liczy 36.17 km2. 25% tej powierzchni zajmują lasy porastające stoki górskie, a 40% – łąki i pola uprawne położone na licznych pagórkach.

Przecinają je rzeki: Żylica, Kalonka, Kalna i Żarnówka oraz liczne potoki.

Zabytki i inne miejsca godne uwagi:

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi