ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Meszna

Zapraszamy do skorzystania z oferty taxi Meszna. Nasza firma Maxi Taxi świadczy usługi: przewozu osób, transfery lotniskowe, transfery międzymiastowe, zakupy z dostawą do domu, obsługa imprez, przesyłki kurierskie i wiele innych. Zamów taxi- dzwoń: +48 600 500 313.

Meszna – wieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie bielskim, w gminie Wilkowice. Powierzchnia sołectwa wynosi 261 ha, a liczba ludności 1831, co daje gęstość zaludnienia równą 701,5 os./km2.

Wieś położona na stokach Magury. Przez teren miejscowości przebiega szlak turystyczny żółty szlak żółty ze stacji PKP Wilkowice Bystra na Klimczok.

Położenie:

Wieś położona jest między Bystrą, Wilkowicami i Buczkowicami. Z zachodu Meszna otoczona jest Beskidem Śląski, z kolei pozostałe kierunki to tereny górskie w Bramie Wilkowickiej i Kotlinie Żywieckiej. Komunikacyjnie z Mesznej można dojechać drogą 942 do Bystrej oraz do Buczkowic.

Historia:

Meszna została założona w 1712 roku przez kasztelana łęczyckiego Jerzego Warszyckiego, właściciela klucza łodygowickiego.

Według austriackiego spisu ludności z 1900 w 53 budynkach w Mesznej na obszarze 184 hektarów mieszkało 388 osób (gęstość zaludnienia 210,9 os./km2), z czego wszyscy byli polskojęzycznymi katolikami.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa bielskiego.

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi