ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Pewel Mała

Zapraszamy do skorzystania z oferty taxi Pewel Mała. Nasza firma Maxi Taxi świadczy usługi: przewozu osób, transfery lotniskowe, transfery międzymiastowe, zakupy z dostawą do domu, obsługa imprez, przesyłki kurierskie i wiele innych. Zamów tanie taxi: +48 600 500 313.

Pewel Mała – wieś w Polsce w województwie śląskim, w powiecie żywieckim, w gminie Świnna.

Położenie

Wieś leży na pograniczu Beskidu Żywieckiego i Beskidu Makowskiego (Pasmo Pewelsko-Ślemieńskie), w dolinie rzeki Koszarawy, pomiędzy Jeleśnią na wschodzie a Świnną na zachodzie. Leży na trasie drogowej z Żywca do Jeleśni i kolejowej z Żywca do Suchej Beskidzkiej.

Historia

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa bielskiego. Parafia rzymskokatolicka z kościołem pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa została erygowana w 1983 r.

We wsi znajdują się: kościół parafialny (pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa), gimnazjum oraz szkoła podstawowa im. Jerzego Kukuczki, remiza OSP i przystanek kolejowy. Położenie na ciągu komunikacyjnym przyczynia się do rozwoju wioski. Obecnie coraz więcej nowej działalności gospodarczej, ośrodki wypoczynkowe (m. in. Czahówka), gospodarstwa agroturystyczne, stolarnie i drobna wytwórczość. Remiza OSP Pewel Mała posiada nowoczesny wóz strażacki Magirus.

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi