ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Piwiarnia żywiecka

Zapraszamy do skorzystania z oferty taxi Piwiarnia żywiecka. Nasza firma Maxi Taxi świadczy usługi: przewozu osób, transfery lotniskowe, transfery międzymiastowe, zakupy z dostawą do domu, obsługa imprez, przesyłki kurierskie i wiele innych. Zamów taxi- dzwoń: +48 600 500 313.

Piwiarnia Żywiecka jest ściśle związana z browarem - zabytkowy budynek, w którym się znajduje należy do najstarszych w całym kompleksie i został wzniesiony pod koniec XIX wieku. Pełnił wówczas funkcję słodowni - tam gdzie dawniej kiełkowało i było suszone zborze niezbędne do produkcji. Przebywając w tych murach każdy może zauważyć piękne, zabytkowe sklepienia ceglane, a umieszczone niemal na każdej ścianie archiwalne dokumenty i fotografie przypominają, o wyjątkowości żywieckiej piwiarni.

Obecnie spędzają tu czas zarówno stali klienci, mieszkańcy Żywca i okolic, często byli pracownicy browaru, jak również goście odwiedzający Muzeum Browaru. Piwiarnia Żywiecka to dla mieszkańców Żywca miejsce spotkań i rozrywki, ponieważ w lokalu przez cały rok organizowane są różnego rodzaju wydarzenia kulturalne. Turyści natomiast chętnie tu zaglądają po zakończeniu zwiedzania - obiad i miejscowe piwo to doskonałe ukoronowanie dnia pełnego atrakcji, moment celebrowania przyjemności. Tylko w jednym wszyscy są zgodni - piwo zawsze smakuje tu wyśmienicie!

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi