ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Zajazd Beskidy Żywiec

Zajazd Beskidy oferuje Państwu noclegi w pokojach 1,2,3 osobowych. Pokoje są wyposażone w darmowy internet bezprzewodowy, telewizję oraz wannę kąpielową lub kabinę prysznicową. Atutem jest świetna restauracja oferująca zawsze świeże i smaczne potrawy oraz znaną na całe miasto Żywiec pizzą. Nowoczesna sala weselna, profesjonalna obsługa oraz świetna atmosfera powodują, że każde wesele jest niezapomnianą pamiątką dla każdego z gości weselnych.

Hotel, motel czy pensjonat to zazwyczaj miejsca w którym można spędzić noc i zjeść ciepły posiłek. Żywiec to ciekawe miejsce z wieloma atrakcjami, mieszkają w nim mili oraz przyjażni mieszkańcy, a My wychodząc do Państwa organizujemy również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak Sylwester, Andrzejki czy też cykliczne koncerty jazzowe, na które przychodzi bardzo duże grono zadowolonych mieszkańców.

Restauracja Beskidy to miejsce w naszym hotelu liczące 80 miejsc konsumpcyjnych, której pojemność może być powiększona o kolejna 40 miejsc. Sala restauracyjna o przyjemnym dla oka wystroju oraz profesjonalnej obsłudze umożliwia również zorganizowanie urodzin, imienin czy też innych imprez okolicznościowych. Znakomita kuchnia serwuje posiłki kuchni polskiej, włoskiej jak również potraw regionalnych. Włoska pizza cieszy się bardzo dużą popularnością, zarówno wśród gości jak i mieszkańców miasta Żywiec. Można ją również zamówić przez telefon, podobnie jak inne serwowane „a la carte” dania.

Zajazd Beskidy zlokalizowany jest w malowniczym mieście jakim jest Żywiec. To miejsce idealne dla wszystkich osób, które chcą wypocząć z dala od zgiełku i hałasu. Komfortowe noclegi, możliwość relaksowania się w saunie fińskiej jak również liczne atrakcje organizowane w Żywcu umożliwiają naszym Klientom spędzenie wielu miłych chwil podczas pobytu.

Nie masz jak dojechać do Zajazdu Beskidy w Żywcu lub nie masz jak wrócić do domu? Zadzwoń pod numer telefonu Maxi Taxi: 600 500 313.

Taxi Zajazd Beskidy Żywiec

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi