ZAMÓW TAXI:
+48600 500 313

Taxi Zajazd Maxim Żywiec

Zajazd Maxim położony jest w centrum malowniczej miejscowości Żywiec. Niewątpliwym atutem naszego zajazdu jest lokalizacja umieszczająca go około 200 metrów od rynku, pięknego parku i Zamku oraz Pałacu Habsburgów.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 70 miejsc noclegowych - 4 apartamenty oraz pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe o zróżnicowanym standardzie. Pokoje posiadają: łazienki, TV oraz radio.

Dodatkowo oferujemy Państwu: bezpłatny parking strzeżony, saunę fińską, jacuzzi, zadaszony regionalny szałas z kręgiem ogniskowym (możliwość organizacji biesiad, posiadówek, tematycznych imprez itp. przez cay rok). salę konferencyjną o powierzchni 60m2. Możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (współpracujemy z wypożyczalnią sprzętu sportowego)

Nie masz jak dojechać do Zajazdu Maxim w Żywcu lub nie masz jak wrócić do domu? Zadzwoń pod numer telefonu Maxi Taxi: 600 500 313.

Taxi Zajazd Maxim Żywiec

Nasze atuty

Honorujemy płatność kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO, Vpay
Wszystkie nasze taksówki posiadają licencje wydaną zgodnie z ustawą o transporcie drogowym. Nie Uber.
Dojazd do Klienta w I strefie gratis.
Jeździsz często z nami? To się opłaca, ponieważ każdy stały Klient dostanie zniżki na przejazdy. Ceny umówne powyżej 10km.
Proponujemy bezgotówkową obsługę firm. Wystawiamy faktury VAT.
Samochody klimatyzowane o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na wyposażeniu foteliki dla dzieci. Taksówki 5, 6, 7-osobowe.
Dopasowujemy się do Państwa potrzeb.
Z naszymi kierowcami nie będziesz się nudził. Mamy poczucie humoru.
powrót
Zadzwoń Taxi